





Televizor Samsung UE50AU9000UXUA, LED SMART 3840 x 2160, Tizen
| Adincimea | 25.7 mm |
| Asistent vocal | da |
| Bluetooth | 5.2 |
| Cameră web | nu |
| CI слот | da |
| Clasa de eficienta energetica | G |
| Design cadru | fără ramă pe 3 fețe |
| Diagonala ecranului, inch:: | 50 |
| Difuzoare încorporate | 2x10W |
| DLNA | da |
| Ethernet (LAN) | da |
| Greutatea | 11.5 kg |
| HDMI CEC | da |
| HDMI intrare | 2x HDMI 2.0 |
| Ieșire audio optică | da |
| Inaltimea | 644.9 mm |
| Interfață de montare VESA | 200x200 |
| Intrare antenă | 2x (RF/Sat) |
| Latimea | 1119.1 mm |
| Materiale | plastic-АBS |
| Numărul de nuclee | 4x nuclei |
| Platformă software | Tizen |
| Senzor de lumina | da |
| Sistem de canale de sunet | 2.0 |
| Subwoofer încorporat | No |
| Suport mod surround | Dolby Digital Plus |
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync |
| Telecomandă | Smart |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S |
| USB Type-A | 2x USB 2.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct | da |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la importator Samsung. Hyper sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, oferte speciale, cupoane și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a internet magazinului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru încredere!



















































































































































































