
Memoria operativă 8GB DDR4- 3200MHz Kingston ValueRAM, PC25600
| Capacitate de memorie (totală) | 8GB |
| Cronometrare CAS | CL22 |
| Culoare LED | No-LED |
| Frecvența memoriei | 3200 MHz |
| Înregistrat / fără tampon | Unbuffered |
| Module cu factor de formă | 288-Pin DIMM |
| Profil de performanță / Profil XMP | No |
| Profil scăzut | No |
| Rangul memoriei | Single Rank (1Rx8) |
| Seria | ValueRAM |
| Tensiunea RAM | 1.2V |
| Tipul memoriei | DDR4 SDRAM |
| Verificarea integrității datelor | Non-ECC |
| Viteza nominală a memoriei | PC4-25600 |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la producător KINGSTON. Larg sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, promoții, bonuri și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a online-magazinului Tshop.md. Vă mulțumim pentru cumpărături!














































































































































