







Fierăstrău circular DeWalt DCS573NT
| Acumulator | Li-ion / 18 V |
| Adâncime de tăiere la 90° | 67 mm |
| Adâncimea de tăiere la un unghi de 45° | 49 mm |
| Caracteristici și funcții | baterie, încărcător nu este inclus |
| Diametrul discului | 190 mm |
| Frecvența inactiv | 5500 rmp |
| Garantie | 12 l |
| Greutate | 3.6 kg |
| Producător | DeWalt |
| Puterea | acumulator |
| Scaun | 30 mm |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la furnizor DeWalt. Hyper sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și de asemenea posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, promoții, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a hipermarketului-online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru cumpărături!







































































































































































