


Stoc epuizat



Constructor XTech Big Tank
| Abilități dezvoltate | Creativitate, concentrare, îndemânare, răbdare |
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Domeniul de control | 20 m |
| Genul | Unisex, copii |
| Inaltimea | 26 mm |
| Latimea | 19 mm |
| Lungime | 45 mm |
| Materiale | plastic-АBS |
| Numărul de piese | 1276 pcs |
| Pentru | Băieți fete |
| Telecomandă | 2.4 GHz |
| Timp de încărcare a bateriei | 90 min |
| Timp total de conducere | 15 min |
| Tip de jucărie | constructor |
| Tipul bateriei telecomenzii | 2x AA (nu este inclus) |
| Varsta recomandata | 8+ |
Constructor XTech Big Tank
1 849 MDL
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |























































































