





Masina de gaurit cu carota diamantata DeWALT D21585
| Diametru de gaurire beton | 250 mm |
| Diametrul de gaurire cu miez diamantat | 300 mm |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 11.2 kg |
| Numărul de viteze | 3 |
| Producător | DeWalt |
| Putere | 2500 W |
| Puterea | net |
| Scop | burghiu |
| Tip cartus | cheie |
| Tip instrument | pentru foraj cu diamant |
| Viteza maximă de ralanti | 2000rmp |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Excelentă calitate și garanție oficială de la producător DeWalt. Imens sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, oferte speciale, cupoane și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a megamarketului online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!


























































































































