





Masina de gaurit/insurubat cu acumulator Black&Decker BDCD12
| Baterii incluse | 1 |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Diametrul mandrinei | 1 - 10 mm |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 1.6 kg |
| Max. diametru de gaurire (lemn) | 25 mm |
| Max. diametrul de gaurire (metal) | 8 mm |
| Max. viteza de mers în gol | 550 min-1 |
| Producător | Black&Decker |
| Puterea | acumulator |
| Timp de incarcare | 8 h |
| Tip cartus | prindere rapidă |
| Tip instrument | Neaccentuat |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Voltajul bateriei | 10.8 V |
| Tip | reîncărcabil |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la producător BLACK&DECKER. Gigant sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba expertul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, promoții, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a online-hipermarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!













































































































































































