





Masina de tuns garduri vii Black&Decker GSL700KIT-QW
| Capacitatea bateriei | 1.2 Ah |
| Dimensiuni | 250х80х110 mm |
| Frecvența cursei | 850 1/min |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 0.65 kg |
| Grosimea de tăiere | 23 mm |
| Lungimea lamei | 15 cm |
| Ore de lucru | 60 min |
| Producător | Black&Decker |
| Timp de incarcare | 4 h |
| Tip cuțit | bilateral |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Voltajul bateriei | 7 V |
| Tip | cu acumulator |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la producător BLACK&DECKER. Imens sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, oferte speciale, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a online megamarketului Tshop.md. Vă mulțumim pentru încredere!
































































































































