

















Laptop pentru afaceri 14" ASUS ExpertBook B9450
| Adaptor de alimentare | Type-C 65W AC Adapter |
| Adaptor Ethernet | Micro HDMI to LAN |
| Adincimea | 20.3 cm |
| Afișare diagonală | 14 inci |
| Aplicație (Utilizare) | acasa si birou |
| Baterie | 66Wh |
| Bluetooth | 5.0 |
| Cameră web | 720p HD, privacy shutter |
| Capacitate de stocare #1 | 1024 GB |
| Capacitate totală de stocare | 1024 GB |
| Cititor de carduri | Fără cititor media |
| Conector Thunderbolt | 2x Thunderbolt 3 |
| Conectori audio | 1x dopuri/microfon de 3,5 mm |
| Controler WiFi | 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.0 |
| Culoarea | negru |
| D-Sub (VGA) | nu |
| Difuzoare încorporate | da |
| Dimensiunea memoriei cash (L3) | 8 MB |
| Ecran tactil | fără аtingere |
| Ethernet (LAN) | Nici unul |
| Fire procesor | 8x fire |
| Frecvența de bază a procesorului | 1.8 GHz |
| Frecvența memoriei | 3733 MHz |
| Frecvența modului Turbo | 4.9 GHz |
| Grafică integrată | Intel UHD Graphics |
| Greutatea | 0.88 kg |
| HDMI | 1x HDMI 2.0 |
| Husa | Sleeve |
| Inaltimea | 0.9 cm |
| Latimea | 32 cm |
| Luminozitatea afișajului | 300 cd/m2 |
| Materialul carcasei | aliaj de magneziu |
| Memoria maximă totală | 16GB |
| Microfon incorporat | matrice de microfoane |
| Model de procesor | Intel Core i7 10th Generation |
| Număr model/procesor | Intel Core i7-10510U |
| Numărul de nuclee | 4x nuclei |
| Numărul de sloturi de memorie | Memorie lipită pe placa de bază (fără sloturi) |
| Nume de cod | Intel Comet Lake |
| Numele culorii | Star Black |
| RAM maximă pe slot | Not Available |
| RAM telefon | 16GB |
| Raportul de aspect | 16:9 |
| Rezolutia ecranului | 1920x1080 Full-HD |
| RJ45-LAN | nu |
| Scanerul de amprente | da |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro 64-bit |
| Suprafața de afișare | anti-orbire |
| Tastatură (încorporată) | Backlit keyboard, En/Ru |
| Tip computer | laptop de afaceri |
| Tip panou | IPS-level |
| Tipul bateriei | Lithium-Ion |
| Tipul corpului | laptop traditional |
| Tipul de unitate #1 | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Tipul de unitate #2 | SSD M.2 2280 PCIe x4 NVMe |
| Tipul memoriei | DDR4 SDRAM |
| Unitate optică | nu |
| USB 2.0 Type-A | None |
| USB 3.x Type-A | 1x USB 3.2 |
| USB Type-C | 2x Thunderbolt 3/display/power delivery |
| Tip | laptopuri pentru afaceri |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Impecabilă calitate și garanție oficială de la producător ASUS. Mega sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și de asemenea posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, oferte speciale, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a megamarketului online Tshop.md. Vă mulțumim pentru cumpărături!









































































































































