





Memoria operativă Kingston 16GB DDR4 SDRAM 3200 MHz
| Ambalaj / Kit | Setați 2x8GB |
| Aplicație (Utilizare) | PC |
| Capacitate de memorie (totală) | 16GB |
| Cronometrare CAS | CL16 |
| Culoare LED | RGB-LED |
| Culoarea | negru |
| Distribuitor de căldură | da |
| Frecvența memoriei | 3200 MHz |
| Module cu factor de formă | 288-Pin DIMM |
| Rangul memoriei | Dual-Rank (2Rx8) |
| Seria | FURY Beast |
| Tensiunea RAM | 1.35V |
| Timinguri | 16-18-18 |
| Tipul memoriei | DDR4 SDRAM |
| Viteza nominală a memoriei | PC4-25600 |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la importator KINGSTON. Hyper sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, reduceri, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a hipermarketului-online Tshop.md. Vă mulțumim pentru încredere!














































































































































