





Monitor de joc Samsung C24RG50FQI, VA 1920 x 1080 Full-HD
| Accesorii incluse | cablu HDMI |
| Acoperirea ecranului | anti-orbire/mat |
| Adâncimea culorii | 8-bits |
| Adincimea | 242.6 mm |
| Afișare diagonală | 23.6 inci |
| Brand | Samsung |
| Cameră web | No |
| Comutator KVM | No |
| Conexiune serială | No |
| Contrast dinamic | 10M:1 |
| Culoarea | negru |
| Curbura ecranului | 1800R |
| D-Sub (VGA) | nu |
| Densitatea pixelilor | 93 ppi |
| Design cadru | cadru subțire |
| Difuzoare încorporate | No |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| Dock și LAN | No |
| DVI | No |
| Ecran multiplu (PiP/PbP) | No |
| Ecran tactil | fără аtingere |
| Greutatea | 3.3 kg |
| HDMI intrare | 2x HDMI 1.4 |
| Inaltimea | 430.5 mm |
| Interfață de montare VESA | No |
| Interval de înclinare | -2° ~ 20° |
| Latimea | 547.8 mm |
| Linia de monitorizare | monitor de joc |
| Luminozitate (tipic) | 250 cd/m2 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Mufă pentru căști | da |
| Nivel de performanță HDR | HDR |
| Numele culorii | negru |
| Raport de contrast | 3000:1 |
| Raportul de aspect | 16:9 |
| Rată de reîmprospătare maximă | 144 Hz |
| Rezolutia ecranului | 1920x1080 Full-HD |
| Rotație | nu |
| Senzor de lumina | No |
| Spectrul de culori | NTSC 72% |
| Subwoofer încorporat | No |
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync 2 |
| Tehnologia de îngrijire a ochilor | da |
| Timp de raspuns | 4 mс |
| Tip iluminare de fundal | W-LED |
| Tip panou | VA |
| Tip sursa de alimentare | adaptor extern |
| Unghi de vedere | 178° / 178° |
| USB-Hub | No |
| Tip | monitoare de joc |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la producător Samsung. Larg sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, reduceri, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a online megamarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru cumpărături!




















































































































































































