



Mouse wireless DELL WM527
| Accelerează procesul | 125 Hz |
| Baterie necesară | 2xAAA |
| Conexiune fără fir | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 113,3 x 58,3 x 36,1 mm |
| Efecte de lumină / Tip LED | No |
| Fel | mouse wireless |
| Greutatea | 85 g |
| Interfeț | USB |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Materiale | plastic-АBS |
| Moduri de permisiune de urmărire | 1600 dpi |
| Numărul de chei | 5 |
| Numele culorii | negru |
| Permisiune de urmărire Maxima | 1600 dpi |
| Platforme software acceptate | Android, Chrome OS, Linux, Windows |
| Pornit/Oprit | da |
| Poziția mâinii | ambidextru (ambele mâini) |
| Sursă de putere | baterie |
| Tip de defilare | standart |
| Tipul conexiunii | fără fir |
| Tipul senzorului tactil | laser |
| Tip | mouse |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la furnizor DELL. Bogat sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, promoții, bonuri și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a hipermarketului-online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru încredere!




















































































































































































