



Carte electronică PocketBook 606
| Adincimea | 8 mm |
| Afișare diagonală | 6 inci |
| Bluetooth | nu |
| Capacitatea bateriei | 800 mAh |
| Carte electronică | carte electronică |
| Conectori audio | nu |
| Culoarea | negru |
| Densitatea pixelilor | 167 ppi |
| Formate audio | MP3 |
| Formate de imagine | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
| Formate de text | CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB(DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT |
| Greutatea | 145 g |
| Imagine | Monocrom (16 tonuri de gri) |
| Inaltimea | 161.3 mm |
| Latimea | 108 mm |
| Memorie Încorporată | 8 GB |
| Numele culorii | Black |
| Platformă software | Linux |
| RAM telefon | 256MB |
| Rezolutia ecranului | 758 x 1024 |
| Slot pentru card de memorie | microSD |
| Tip încărcător | Micro-USB |
| Tipul bateriei | Lithium-Ion |
| Tipul ecranului | E Ink Carta Mobius |
| USB | micro-USB 2.0 |
| Wi-Fi | nu |
| Tip | cărți electronice |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la furnizor PocketBook. Mega sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, reduceri, cupoane și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a online megamarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru încredere!







































































