



Aer condiționat MDV Forest Inverter MDSAF-24HRDN1/ MDOA-24HFN1
| Agent frigorific: | R410A |
| Capacitate de racire | 24000 BTU |
| Consum de energie, încălzire | 2282 W |
| Consum de energie, răcire | 2344 W |
| Dimensiunile unității exterioare | 702х845х363 mm |
| Dimensiunile unității interioare | 327х1040х220 mm |
| Garantie | 24 l |
| Greutatea unității exterioare | 48.4 kg |
| Greutatea unității interioare | 11.9 kg |
| Invertor | da |
| Max. nivelul de zgomot din interior bloc | 45 db |
| Min. nivelul de zgomot din interior bloc | 25 db |
| Producător | MDV |
| Programe de lucru | răcire/încălzire |
| Putere de caldura | 7330 W |
| Putere rece | 7030 W |
| Temperatura exterioară admisă (încălzire) | -15 - +30 °С |
| Temperatura exterioară admisă (răcire) | -15 - +50 °С |
| Zona maxima de serviciu | 70 m² |
| Tip | sisteme split |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Impecabilă calitate și garanție oficială de la importator MDV. Gigant sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba expertul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, oferte speciale, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a internet megamarketului Tshop.md. Vă mulțumim pentru încredere!

























































































