





Aer condiționat MDV Forest MDSAF-09HRN1/MDOAF-09HN1
| Agent frigorific: | R410A |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Consum de energie, încălzire | 881 W |
| Consum de energie, răcire | 821 W |
| Dimensiunile unității exterioare | 700x550x275 mm |
| Dimensiunile unității interioare | 715x285x194 mm |
| Fază | 1 |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea unității exterioare | 26 kg |
| Greutatea unității interioare | 7.5 kg |
| Invertor | nu |
| Ionizarea aerului | nu |
| Max. nivelul de zgomot din interior bloc | 41 db |
| Min. nivelul de zgomot din interior bloc | 27 db |
| Producător | MDV |
| Programe de lucru | răcire/încălzire |
| Putere de caldura | 2780 W |
| Putere rece | 2640 W |
| Zona maxima de serviciu | 25 m² |
| Tip | sisteme split |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la producător MDV. Imens sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, promoții, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a online hipermarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!

























































































