
Masina de insurubat pentru rigips cu acumulator AEG BTS18BL-0
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Cuplu Max | 5 Нm |
| Diametrul mandrinei | 1/4 mm |
| Echipamente | Fara baterie, carcasa, incarcator |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 1.2 kg |
| Lumini cu leduri | da |
| Max. diametru de gaurire (lemn) | 4.2 mm |
| Max. diametrul de gaurire (beton) | 4.2 mm |
| Max. diametrul de gaurire (metal) | 4.2 mm |
| Max. viteza de mers în gol | 5000 min-1 |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | AEG |
| Puterea | acumulator |
| Tip cartus | hexagon pentru biți |
| Tip instrument | Neaccentuat |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Verso | da |
| Voltajul bateriei | 18 V |
| Tip | reîncărcabil |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la furnizor AEG. Gigant sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și în plus posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba expertul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, reduceri, cupoane și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a internet megamarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!

















































































































































































