













Microfon pentru spectacol live Sennheiser EW 112P G4 B
| Cablu audio detasabil | da |
| Clasificare | microfoane | Microfon pentru spectacol live |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Conexiune fără fir | RF |
| Continutul pachetului | 1x Microfon, 2x Transmițător |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 82 x 64 x 24 mm |
| Durata de viata a bateriei | 8 h |
| Gama de frecvență percepută | 50 – 18 000 |
| Greutatea | 160 g |
| Lungimea cablului | 1.6 m |
| Pornit/Oprit | da |
| Raza maximă | 100 m |
| Stație de bază | Transmițător FM |
| Sursă de putere | baterie |
| Tip convertor | condensator |
| Tip microfon | Rever |
| Tipul conexiunii | fără fir |
| Tipul de orientare | omnidirecțional |
| Tip | microfoane pentru spectacol live |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Impecabilă calitate și garanție oficială de la importator Sennheiser. Mega sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, promoții, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a online-magazinului Tshop.md. Vă mulțumim pentru încredere!






















































































