







Microfon portabil de înregistrare Sennheiser MKE 200
| Cablu audio detasabil | nu |
| Clasificare | microfoane | Microfon portabil de înregistrare |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Conexiune fără fir | No |
| Continutul pachetului | 1x Microfon, 1x Stand |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 69 x 60 x 39 mm |
| Gama de frecvență percepută | 40 – 20 000 |
| Greutatea | 48 g |
| Pornit/Oprit | da |
| Stație de bază | da |
| Tip microfon | pe masa |
| Tipul conexiunii | analog cu fir |
| Tipul de orientare | omnidirecțional |
| Tip | microfoane de înregistrare |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la importator Sennheiser. Mega sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și în plus posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba expertul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, oferte speciale, cupoane și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a online-magazinului Tshop.md. Vă mulțumim pentru încredere!






















































































