











Trimmer pentru bărbați PHILIPS Beardtrimmer series 3000 BT3206/14
| Cap de bărbierit | nu |
| Carcasă rezistentă la apă | nu |
| Clasa de exploatare | Intern |
| Conținutul trusei | Perie de curățare, accesoriu pieptene |
| Culoarea | alb |
| Cuțite cu auto-ascuțire | nu |
| Durata de lucru a bateriei | 45 min. |
| Duze interschimbabile | Duza - pieptene |
| Echipament adițional | Perie de curatat |
| Greutatea | 206 g |
| Încărcare USB | nu |
| Indicaţie | indicator luminos |
| Lățimea cuțitului | 32 mm |
| Lungime maximă de tăiere | 10 mm |
| Lungimea minimă de tunsoare | 0.5 mm |
| Materialul lamei | inox |
| Numărul de setări de lungime | 10 |
| Numele culorii | negru/alb |
| Scop | pentru barbă și mustață |
| Spălarea duzelor cu apă | da |
| Stand de încărcare | nu |
| Sursă de putere | reţea, baterie |
| Timp de încărcare a bateriei | 10 h |
| Tip control: | Roata de reglare |
| Tip de mașină | Trimmer pentru bărbați |
| Tipul bateriei | Ni-MH |
| Tipul bateriei | Baterie proprie |
| Tip | garnituri pentru nas și urechi |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la furnizor Philips. Mega sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba expertul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, promoții, cupoane și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a internet-magazinului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru cumpărături!





















































































































































