











Trimmer pentru bărbați PHILIPS Multigroom series 3000 MG3740/15
| Cap de bărbierit | da |
| Capete interschimbabile | Trimmer metalic pentru conturare |
| Carcasă rezistentă la apă | nu |
| Clasa de exploatare | Intern |
| Conținutul trusei | Perie de curatare, depozitare husa |
| Culoarea | negru |
| Cuțite cu auto-ascuțire | da |
| Durata de lucru a bateriei | 60 min. |
| Duze interschimbabile | 2 piepteni de miriște, 3 piepteni de păr |
| Echipament adițional | Perie de curatare, depozitare husa |
| Greutatea | 0 g |
| Încărcare USB | nu |
| Indicaţie | indicator luminos |
| Lățimea cuțitului | 0 mm |
| Lungime maximă de tăiere | 16 mm |
| Lungimea minimă de tunsoare | 0.5 mm |
| Materialul lamei | inox |
| Numărul de setări de lungime | 11 |
| Numele culorii | negru |
| Scop | pentru coafuri, pentru barbi si mustati, pentru tuns in nas si urechi |
| Spălarea duzelor cu apă | da |
| Stand de încărcare | nu |
| Sursă de putere | reţea, baterie |
| Timp de încărcare a bateriei | 16 h |
| Tip control: | glisor |
| Tip de mașină | Trimmer pentru bărbați |
| Tipul bateriei | Ni-MH |
| Tipul bateriei | Baterie proprie |
| Tip | tunsori pentru barbă și mustață. coafuri |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la producător Philips. Mare sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, reduceri, bonuri și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a online-hipermarketului Tshop.md. Vă mulțumim pentru cumpărături!





















































































































































