


Stoc epuizat



Aspirator universal BOSCH 15 UNI
| Clasa de praf de filtru principal | L |
| Conducta de aspiratie | plastic compozit |
| Duze | pentru pardoseli, crestat |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 6 kg |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Max. debit de aer/debit volumic | 65 c/p |
| Max. putere de aspirare | 230 mb |
| Producător | Bosch |
| Putere | 1000 W |
| Tip de curatare | umed uscat |
| Volumul containerului | 15 l |
| Volumul rezervorului de apă | 15 l |
Aspirator universal BOSCH 15 UNI
2 650 MDL
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Универсальный пылесос Bosch Universal Vac 15 (06033D1100) - это компактная модель для сбора сухого и влажного мусора. Двигатель мощностью 1000 Вт обеспечивает отличную производительность и высокую силу всасывания. Пылесос имеет функцию выдува, благодаря которой можно избавиться от пыли в узких и труднодоступных местах. Благодаря наличию крючков с резинками шланг можно легко зафиксировать на время переноски.










































































































































