





Aspirator universal BOSCH 20 UNI
| Conducta de aspiratie | plastic compozit |
| Duze | Duză pentru podea (2609256 F21), inserție de perie din cauciuc (2609256 F24), duză pentru crăpături (2609256 F26), 2 tuburi de aspirație până la 0,5 m, diametru 35 mm (2609256 F27), adaptor universal (2609256 F28, diametru furtun m35) mm (2609256 F29), furtun 2,2 m, diametru 35 mm, antistatic (2609256 F30), mâner (2609256 F31), sac de hârtie de filtru (2609256 F33), filtre (2609256 F35), prefiltru ( 2609256 F33) |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 7.6 kg |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Max. debit de aer/debit volumic | 70 c/p |
| Max. putere de aspirare | 260 mb |
| Producător | Bosch |
| Putere | 1200 W |
| Tip de curatare | umed uscat |
| Volumul containerului | 20 l |
| Volumul rezervorului de apă | 20 l |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Impecabilă calitate și garanție oficială de la importator BOSCH. Mega sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, reduceri, bonuri și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a online hipermarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru cumpărături!










































































































































