





Aspirator BOSCH GAS 25L
| Clasa de praf de filtru principal | M |
| Dimensiuni | 482x440x376 mm |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 12.7 kg |
| Max. debit de aer/debit volumic | 61 c/p |
| Max. putere de aspirare | 248 mb |
| Producător | Bosch |
| Putere | 1200 W |
| Suprafața de filtrare | 4300 cm² |
| Tip de curatare | umed uscat |
| Volumul containerului | 20 l |
| Volumul rezervorului de apă | 16 l |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la producător BOSCH. Bogat sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și în plus posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, oferte speciale, bonuri și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a online-magazinului Tshop.md. Vă mulțumim pentru încredere!










































































































































