



Scaner fără contact Fujitsu ScanSnap SV600
| Adincimea | 156 mm |
| Aplicație (Utilizare) | birou |
| Culoarea | gri |
| Format scaner | A3 |
| Greutatea | 3 kg |
| Inaltimea | 383 mm |
| Latimea | 210 mm |
| Moduri de scanare | culoare, tonuri de gri, monocrom |
| Panou de control | butoane |
| Sursă de lumină | LED alb |
| Tip de scaner | fără contact |
| Tip scaner | Categorie | Scaner fără contact |
| Tip senzor | CCD |
| USB | USB 2.0 |
| Viteza de scanare, o singură față @300 dpi | 20 in/min |
| Zona de scanare maximă | 432 x 300 mm |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la producător Fujitsu. Mega sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba expertul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, promoții, bonuri și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a internet magazinului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru cumpărături!
















































































