







Scaner plat Fujitsu fi-65F
| Adincimea | 234 mm |
| Aplicație (Utilizare) | birou |
| Culoarea | negru |
| Format scaner | A4 |
| Greutatea | 0.9 kg |
| Inaltimea | 40 mm |
| Latimea | 145 mm |
| Moduri de scanare | culoare, tonuri de gri, monocrom |
| Panou de control | butoane |
| Rezoluție maximă de scanare | 1200 |
| Rezoluție optică | 600 dpi |
| Scanare duplex | nu |
| Sursă de lumină | LED |
| Tip de scaner | comprimat |
| Tip scaner | Categorie | Scaner pentru tabletă |
| Tip senzor | 1-Chip CIS |
| USB | USB 2.0 |
| Zona de scanare maximă | 105 x 148 mm |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Excelentă calitate și garanție oficială de la furnizor Fujitsu. Mega sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, reduceri, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a hipermarketului online Tshop.md. Vă mulțumim pentru cumpărături!
















































































