



Stream Scanner Fujitsu SP-1130N
| Adincimea | 135 mm |
| Aplicație (Utilizare) | birou |
| Capacitate ADF | 50 foi |
| Ciclu de lucru zilnic (Scanare) | 4500 |
| Culoarea | gri |
| Format scaner | A4 |
| Greutatea | 2.5 kg |
| Greutăți compatibile pentru hârtie | 50- 209 g/m2 |
| Inaltimea | 133 mm |
| Latimea | 298 mm |
| Moduri de scanare | culoare, tonuri de gri, monocrom |
| Panou de control | butoane |
| Rezoluție optică | 600 dpi |
| Scanare duplex | da |
| Sursă de lumină | RGB LED |
| Tip de scaner | AD duplex |
| Tip scaner | Categorie | Stream Scanner |
| Tip senzor | 2x CIS |
| USB | USB 3.2 |
| Viteza de scanare, o singură față @300 dpi | 30 in/min |
| Zona de scanare maximă | 216 x 355,6 mm |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la importator Fujitsu. Larg sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și de asemenea posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, oferte speciale, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a megamarketului-online Tshop.md. Vă mulțumim pentru fidelitate!
















































































