









Gratar electric Adler AD-3052
| Acoperire antiaderent | da |
| Carcasa | plastic |
| Control | mecanic |
| Culoarea | inox |
| Dimensiuni | 270x228x85 mm |
| Garantie | 24 l |
| Greutatea | 1.2 kg |
| Indicator de putere | da |
| Lățimea suprafeței de lucru | 145 mm |
| Locație | portabil |
| Lungimea suprafetei de lucru | 230 mm |
| Producător | Adler |
| Putere | 1200 W |
| Tavă de scurgere | da |
| Tip grătar | prindere |
| Tip | gratare electrice |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la importator Adler. Mare sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, reduceri, cupoane și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a internet megamarketului Tshop.md. Vă mulțumim pentru fidelitate!














































































































