





Instrument de coafare a părului Adler AD-2105
| Cordon pivotant | da |
| Culoarea | alb |
| Diametrul forcepsului | 19 mm |
| Garantie | 24 l |
| Greutatea | 260 g |
| Lungimea cablului de alimentare | 1.5 m |
| Numărul de moduri de temperatură | 1 |
| Producător | Adler |
| Putere | 25 W |
| Scopul dispozitivului | permanent |
| Stand retractabil | da |
| Strat | ceramică |
| Timp de încălzire | 60 sec |
| Tip | instrumente de styling |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Excelentă calitate și garanție oficială de la importator Adler. Mega sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, reduceri, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a online-magazinului Tshop.md. Vă mulțumim pentru fidelitate!






















































































































































