











Ondulator Polaris PHS1570K
| Consumul de energie | 40 W |
| Controlul temperaturii | da |
| Culoarea | violet |
| Diametrul stilarului | 13-25 mm |
| Dimensiunea suprafeței de încălzire | 130 mm |
| Greutatea | 0.26 kg |
| Încălzire rapidă | da |
| Indicaţie | Afișaj digital LCD |
| Latimea | 3.6 cm |
| Lungime | 36.2 cm |
| Lungimea cablului de alimentare | 1.83 m |
| Moduri de stilare | ondulator conic |
| Numele culorii | Purple |
| Oprire automată | da |
| Perie rotativă | nu |
| Protectie la supraincalzire | da |
| Stand | nu |
| Suprafața duzei | ceramica |
| Sursă de putere | net |
| Temperatura maxima de incalzire | 230 °C |
| Temperatura minima de incalzire | 80 °C |
| Tip | ondulatoare |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la furnizor Polaris. Hyper sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, promoții, cupoane și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a magazinului online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru cumpărături!




















































































































































































