
Cantar electronic de podeaPolaris PWS1878DG Butterfly
| Baterii incluse | da |
| Capacitate maximă | 180 kg |
| Culoarea | albastru |
| Greutatea | 1.47 kg |
| Inaltimea | 2.8 cm |
| Indicaţie | Afișaj digital LCD |
| Indicatori | Indicație baterie/supraîncărcare |
| Latimea | 30.6 cm |
| Lungime | 30.3 cm |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numele culorii | albastru |
| Oprire automată | da |
| Pornire automată | da |
| Precizia măsurătorilor | 0.1 kg |
| Suprafata platformei | sticla |
| Sursă de putere | baterie |
| Tip cântărire | Cantar electronic de podea |
| Tipul bateriei | CR2032 |
| Unități | Kilograme, grame |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la furnizor Polaris. Imens sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
De asemenea posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, oferte speciale, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a megamarketului-online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!









































































































































