



Mașină de tocat carne Adler AD-4808
| Atașament pentru cârnați | da |
| Atașamentul Kebbe | da |
| Culoarea | argint |
| Diametrul găurii | 3/5/7 mm |
| Garantie | 24 l |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Materialul carcasei | plastic |
| Materialul tavii | plastic |
| Numărul de grile | 3 |
| Picioare din cauciuc | da |
| Producător | Adler |
| Productivitate | 1.7 kg/min |
| Protectie la suprasarcina motorului | da |
| Putere nominală | 350 W |
| Puterea de blocare a arborelui | 1500 W |
| Sistem invers | da |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la producător Adler. Mare sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, promoții, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a internet-hipermarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!















































































































