





Frigider Snaige C14SM-S6000F
| Adincimea | 60 cm |
| Clasa climatica | N |
| Clasa de economie energetica | A+ |
| Consumul de energie pe an: | 112 kWh |
| Consumul de energie pe zi | 0.312 kW/24 h |
| Culoarea | alb |
| Cutie pentru legume si fructe | 1 |
| Dezghețarea compartimentului frigider | sistem de picurare |
| Display | nu |
| Dozator | nu |
| Garantie | 24 l |
| Greutatea | 31 kg |
| Inaltimea | 85 cm |
| Latimea | 56 cm |
| Maniere | bar |
| Manierele | fara congelator |
| Material pentru rafturi | sticla |
| Nivelul de zgomot: | 38 db |
| Număr de rafturi | 2 |
| Producător | Snaige |
| Țara producătorului | Lituania |
| Tip control: | mecanic |
| Volumul compartimentului frigider | 127 l |
| Zona de prospetime | nu |
| Tip | 1-compartimente |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la furnizor SNAIGE. Mare sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Ne puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, mesengere sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, promoții, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a megamarketului-online Tshop.md. Vă mulțumim pentru cumpărături!




















































































































































































