









Frigider Snaige RF58SM-S5MP2F
| Adincimea | 65 cm |
| Capacitate de congelare | 12 kg/zi |
| Clasa climatica | N |
| Clasa de economie energetica | A+ |
| Consumul de energie pe an: | 262 kWh |
| Consumul de energie pe zi | 0.717 kW/24 h |
| Culoarea | inox |
| Cutie pentru legume si fructe | 2 |
| Depozitare frigorifică autonomă | 20 h |
| Dezghețarea compartimentului frigider | sistem de picurare |
| Dezghețarea congelatorului | manual |
| Display | nu |
| Dozator | nu |
| Garantie | 24 l |
| Greutatea | 66 kg |
| Inaltimea | 194.5 cm |
| Latimea | 60 cm |
| Maniere | ascuns |
| Manierele | de desubt |
| Material pentru rafturi | sticla |
| Nivelul de zgomot: | 41 db |
| Număr de rafturi | 4 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Producător | Snaige |
| Raft pentru vinuri | da |
| Țara producătorului | Lituania |
| Tip control: | mecanic |
| Volumul compartimentului congelator | 88 l |
| Volumul compartimentului frigider | 233 l |
| Volumul util total, l: | 338 l |
| Zona de prospetime | nu |
| Tip | 2-compartimente |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Impecabilă calitate și garanție oficială de la producător SNAIGE. Imens sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Ne puteți întreba expertul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, mesengere sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, oferte speciale, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a online-magazinului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!




















































































































































































