







Frigider Snaige FR27SM-PRC30F
| Adincimea | 63 cm |
| Agent frigorific: | R600a |
| Capacitate de congelare | 3 kg/zi |
| Clasa climatica | N-ST |
| Clasa de economie energetica | A++ |
| Consumul de energie pe an: | 190 kWh |
| Consumul de energie pe zi | 0.521 kW/24 h |
| Culoarea | bej |
| Cutie pentru legume si fructe | 1 |
| Depozitare frigorifică autonomă | 17 h |
| Dezghețarea compartimentului frigider | sistem de picurare |
| Dezghețarea congelatorului | manual |
| Greutatea | 50 kg |
| Inaltimea | 172 cm |
| Latimea | 56 cm |
| Maniere | bar |
| Manierele | De mai sus |
| Material pentru rafturi | sticla |
| Nivelul de zgomot: | 39 db |
| Număr de rafturi | 4 |
| Numărul de compartimente din congelator | 2 |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Producător | Snaige |
| Tip control: | mecanic |
| Volumul compartimentului congelator | 57 l |
| Volumul compartimentului frigider | 201 l |
| Volumul util total, l: | 258 l |
| Tip | 2-compartimente |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la producător SNAIGE. Gigant sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Ne puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, mesengere sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, reduceri, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a magazinului online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru încredere!




















































































































































































