











Uscător de păr compact Maxwell MW-2007
| Alimentare cu aer rece | da |
| Comutare independentă a modului | nu |
| Consumul de energie | 1200 W |
| Culoarea | roz |
| Duze | concentrator |
| Echipamente | concentrator |
| Funcția de ionizare | nu |
| Greutatea | 0.38 kg |
| Lungimea cablului de alimentare | 1.6 m |
| Mâner rabatabil | da |
| Numărul de moduri de aer curgere | 2 |
| Numărul de moduri de temperatură | 2 |
| Numele culorii | negru/roz |
| Protectie la supraincalzire | da |
| Sursă de putere | net |
| Tip | pliere |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la importator Maxwell. Mega sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, promoții, cupoane și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a online-magazinului Tshop.md. Vă mulțumim pentru cumpărături!



































































































































