
Procesor AMD Ryzen 5 PRO 4650G, AM4, 6x nuclee
| Ambalaj | Tray |
| Canale de memorie | canal dual |
| Dimensiunea memoriei cash (L3) | 8 MB |
| Fire procesor | 12x fire |
| Frecvența de bază a procesorului | 3.7 GHz |
| Frecvența grafică de bază | 1900 MHz |
| Frecvența memoriei | 3200 MHz |
| Frecvența modului Turbo | 4.2 GHz |
| Grafică integrată | Radeon Graphics |
| Kit de racire | fără răcitor |
| Model de procesor | AMD Ryzen PRO |
| Numărul de nuclee | 6x nuclei |
| Nume de cod | AMD Ryzen 5 PRO |
| Proces tehnologic | 7 нм, FinFET |
| Socket | AM4 |
| TDP | 65 W |
| Tipul memoriei | DDR4 SDRAM |
| Versiunea PCI Express | PCIe 3.0 |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la importator AMD. Gigant sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, oferte speciale, cupoane și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a megamarketului-online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!






































































































