
Procesor AMD Ryzen 7 3800X, Socket AM4, 8x nuclee
| Ambalaj | Box |
| Canale de memorie | canal dual |
| Dimensiunea memoriei cash (L3) | 32 MB |
| Fire procesor | 16x fire |
| Frecvența de bază a procesorului | 3.9 GHz |
| Frecvența memoriei | 3200 MHz |
| Frecvența modului Turbo | 4.5 GHz |
| Grafică integrată | No Integrated Graphics |
| Kit de racire | răcitor |
| Model de procesor | AMD Ryzen |
| Număr maxim de benzi PCI Express | x16 |
| Numărul de nuclee | 8x nuclei |
| Nume de cod | AMD Ryzen 7 |
| Proces tehnologic | 7 нм, FinFET |
| Socket | AM4 |
| TDP | 105 W |
| Tipul memoriei | DDR4 SDRAM |
| Versiunea PCI Express | PCIe 4.0 |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la producător AMD. Bogat sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
De asemenea posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, oferte speciale, cupoane și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a online magazinului Tshop.md. Vă mulțumim pentru cumpărături!






































































































