



Procesor Intel Core i3-10105, Socket LGA1200, 4x nuclee
| Ambalaj | Box |
| Canale de memorie | canal dual |
| Cantitatea maximă de memorie video a sistemului grafic | 64 GB |
| Dimensiunea memoriei cash (L3) | 6 MB |
| Fire procesor | 8x fire |
| Frecvența de bază a procesorului | 3.7 GHz |
| Frecvența grafică de bază | 350 MHz |
| Frecvența magistralei de sistem | 8 GT/s |
| Frecvența memoriei | 2666 MHz |
| Frecvența modului Turbo | 4.4 GHz |
| Grafică integrată | Intel UHD 630 Graphics |
| Kit de racire | răcitor |
| Memoria maxima | 128 GB |
| Model de procesor | Intel Core i3 10th Generation |
| Număr maxim de benzi PCI Express | x16 |
| Numărul de afișaje acceptate | 3 |
| Numărul de nuclee | 4x nuclei |
| Nume de cod | Comet Lake |
| Proces tehnologic | 14 нм |
| Rezolutie maxima | 4096x2304 (4K) |
| Socket | LGA1200 |
| Suport memorie ECC | nu |
| TDP | 65 W |
| Tipul memoriei | DDR4 SDRAM |
| Versiunea PCI Express | PCIe 3.0 |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la importator Intel. Imens sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, oferte speciale, bonuri și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a internet-megamarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!
























































































































