







Televizor VOLTUS VT-24DN4000, LED 1366 x 768
| Adincimea | 79.3 mm |
| Cameră web | nu |
| CI слот | da |
| Design cadru | cadru |
| Diagonala ecranului, inch:: | 24 |
| Difuzoare încorporate | 2x5W |
| Greutatea | 2.7 kg |
| HDMI intrare | 1x |
| Inaltimea | 327 mm |
| Interfață de montare VESA | 100x50 |
| Intrare antenă | 1x (RF) |
| Intrare video compozit | 1x AV |
| Intrări video componente | da, AV |
| Latimea | 550 mm |
| Materiale | plastic-АBS |
| Sistem de canale de sunet | 2.0 |
| Subwoofer încorporat | No |
| Telecomandă | telecomandă cu infraroșu |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| USB Type-A | 1x |
| Wi-Fi | nu |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Impecabilă calitate și garanție oficială de la importator Voltus. Imens sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, oferte speciale, bonuri și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a online-magazinului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!




























































































































