









Televizor VOLTUS VT-39DS4000, LED SMART 1366 x 768, Android TV
| Adincimea | 92 mm |
| Bluetooth | nu |
| Cameră web | nu |
| CI слот | da |
| Design cadru | cadru |
| Diagonala ecranului, inch:: | 39 |
| Difuzoare încorporate | 2x8W |
| DLNA | da |
| Ethernet (LAN) | da |
| Greutatea | 6.6 kg |
| HDMI ARC (Canal de retur audio) | da |
| HDMI CEC | da |
| HDMI intrare | 3x |
| Inaltimea | 558 mm |
| Interfață de montare VESA | 200x100 |
| Intrare antenă | 1x (RF) |
| Latimea | 886 mm |
| Materiale | plastic-АBS |
| Memorie Încorporată | 8 GB |
| Platformă software | Android TV |
| Sistem de canale de sunet | 2.0 |
| Subwoofer încorporat | No |
| Telecomandă | Smart |
| Tuner TV | DVB-T2/C |
| USB Type-A | 2x |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct | da |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la furnizor Voltus. Gigant sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, oferte speciale, bonuri și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a internet-megamarketului Tshop.md. Vă mulțumim pentru încredere!




























































































































