









Televizor VOLTUS VT-32DN4000, LED 1366 x 768
| Adincimea | 91 mm |
| Cameră web | nu |
| CI слот | da |
| Design cadru | cadru |
| Diagonala ecranului, inch:: | 32 |
| Difuzoare încorporate | 2x8W |
| Greutatea | 4.7 kg |
| HDMI ARC (Canal de retur audio) | da |
| HDMI intrare | 3x |
| Inaltimea | 433.5 mm |
| Interfață de montare VESA | 200x100 |
| Intrare antenă | 1x (RF) |
| Intrare video compozit | 1x AV |
| Intrări video componente | da, AV |
| Latimea | 732 mm |
| Materiale | ABS |
| Sistem de canale de sunet | 2.0 |
| Subwoofer încorporat | No |
| Telecomandă | telecomandă cu infraroșu |
| Tuner TV | DVB-T2/C |
| USB Type-A | 1x |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la producător Voltus. Gigant sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, promoții, cupoane și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a internet magazinului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru cumpărături!




























































































































