







Televizor VOLTUS VT-39DN4000, LED 1366 x 768
| Adincimea | 92 mm |
| Bluetooth | nu |
| Cameră web | nu |
| CI слот | da |
| Design cadru | cadru |
| Diagonala ecranului, inch:: | 39 |
| Difuzoare încorporate | 2x8W |
| Greutatea | 6.6 kg |
| HDMI intrare | 3x |
| Inaltimea | 508 mm |
| Interfață de montare VESA | 200x100 |
| Latimea | 886 mm |
| Materiale | plastic-АBS |
| Sistem de canale de sunet | 2.0 |
| Subwoofer încorporat | No |
| Telecomandă | telecomandă cu infraroșu |
| Tuner TV | DVB-T2/C |
| USB Type-A | 1x |
| Wi-Fi | nu |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la furnizor Voltus. Hyper sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, reduceri, cupoane și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a online megamarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!




























































































































