









Autobox Thule Motion XT XL
| Capacitate de incarcare | 75 kg |
| Cod de bare (EAN) | 091021914278 |
| Compatibilitate cu arc | Thule WingBar Evo , Thule WingBar , SquareBar , AeroBar / Rapid Bar , Thule SlideBar (+adaptor) |
| Culoarea capacului | Titan Glossy |
| Deschidere | bilateral |
| Dimensiuni externe | 215x91.5x44 cm |
| Dimensiuni interioare | 200x80x38 cm |
| Greutatea | 23.5 kg |
| Producător | Thule |
| Tip montură | pe acoperiș |
| Volum | 500 l |
| Tip | cutii automate |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la importator Thule. Gigant sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, promoții, cupoane și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a internet-hipermarketului Tshop.md. Vă mulțumim pentru fidelitate!


























































































































