

Stoc epuizat


Kit de montare Thule Canyon XT
| Capacitate de incarcare | 68 kg |
| Cod de bare (EAN) | 0910211453994 |
| Culoarea | negru |
| Garantie | 12 l |
| Încuietori cu bară transversală | da |
| Încuietori de fixare | nu |
| Lățimea traversei | 104 cm |
| Lungimea barei transversale | 127 cm |
| Material | otel |
| Producător | Thule |
| Tip montură | pe barele transversale |
| Tip | truse de montare |
Kit de montare Thule Canyon XT
7 990 MDL
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Описание Монтажный комплект Thule Canyon XT (859002)
Стильный и функциональный дизайн с низким профилем и боковыми стенками клиновидной формы для упрощения загрузки и разгрузки
Универсальные крепежные приспособления подходят для различных автомобилей и легко крепятся на T-образной направляющей
С помощью расширения Thule Canyon Extension XT можно увеличить грузовое пространство на 51 см.
Входящий в комплект обтекатель создает плавный воздушный поток вокруг груза


























































































































