


Stoc epuizat



Autobox Thule Motion XT XL
| Capacitate de incarcare | 75 kg |
| Cod de bare (EAN) | 2880009515655 |
| Culoarea capacului | alb |
| Culoarea de jos | negru |
| Deschidere | bilateral |
| Dimensiuni externe | 215x91.5x44 cm |
| Dimensiuni interioare | 200x80x38 cm |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 23.5 kg |
| Material | plastic ABS |
| Producător | Thule |
| Tip montură | pe acoperiș |
| Volum | 500 l |
| Tip | cutii automate |
Autobox Thule Motion XT XL
18 590 MDL
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Описание Автобокс Thule Motion XT XL White
Оптимизированный дизайн: лучшее использование пространства, превосходная аэродинамика и универсальность
Предварительно установленная система быстрого монтажа Power-Click со встроенным индикатором крутящего момента для быстрой и надежной установки
Легко открывается и закрывается в любых условиях за счет удобных наружных ручек и эффективного механизма подъема
Система SlideLock с раздельными функциями запирания и отпирания автоматически блокирует закрытую крышку, а индикатор свидетельствует о том, что бокс надежно закрыт
Благодаря фронтальному размещению на крыше автомобиля бокс не мешает открывать багажник


























































































































