
Ferăstrău electric DeWalt DCS331N
| Adâncimea de tăiere a lemnului | 135 mm |
| Adâncimea de tăiere în oțel | 10 mm |
| Consumul de energie | 400 W |
| Frecvența inactiv | 0-3000 rmp |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 2.4 kg |
| Lungimea cursei | 26 mm |
| Mișcarea pendulului | 3-trepte |
| Producător | DeWalt |
| Puterea | acumulator |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Voltajul bateriei | 18 V |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Excelentă calitate și garanție oficială de la producător DeWalt. Bogat sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba expertul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, oferte speciale, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a internet megamarketului Tshop.md. Vă mulțumim pentru cumpărături!


























































































































































