

Stoc epuizat


Ferăstrău pendular Metabo STA 18 LTX 100
| Adâncimea de tăiere a lemnului | 100 mm |
| Adâncimea de tăiere în oțel | 10 mm |
| Caracteristici și funcții | fara baterie si incarcator |
| Frecvența inactiv | 2800 rmp |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 2.5 kg |
| Mișcarea pendulului | 4-trepte |
| Producător | Metabo |
| Puterea | acumulator |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Voltajul bateriei | 18 V |
Ferăstrău pendular Metabo STA 18 LTX 100
3 950 MDL
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Электролобзик Metabo STA 18 LTX 100 (601002890)
-Очень удобен в обращении, благодаря малому охвату рукоятки и покрытию Softgrip
-Точное распиливание материалов в соответствии с их свойствами за счет переменного числа ходов, маятникового хода и низкого ведения пильного полотна с пружинной опорой
-Metabo Quick для замены пильного полотна без инструментов, с автоматическим выбросом
-Упрощенное косое резание благодаря настраиваемому без помощи инструментов основанию с точками фиксирования
-Подключаемая функция сдувания опилок обеспечивает свободную видимость зоны распила
-Аккумуляторные блоки с индикацией уровня заряда
-Технология Ultra-M: максимальная мощность, щадящая зарядка и 3 года гарантии на аккумуляторный блок



























































































































































