


Stoc epuizat



Ferăstrău pendular Metabo STEB 140 (601404500)
| Adâncimea de tăiere a lemnului | 140 mm |
| Adâncimea de tăiere în oțel | 35 mm |
| Consumul de energie | 750 W |
| Frecvența inactiv | 1000 - 3100 rmp |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 2.6 kg |
| Lungimea cablului de alimentare | 4 m |
| Lungimea cursei | 26 mm |
| Mișcarea pendulului | 4-trepte |
| Producător | Metabo |
| Puterea | net |
Ferăstrău pendular Metabo STEB 140 (601404500)
6 200 MDL
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Электролобзик Metabo STEB 140 (601404500)
Лобзик Metabo STEB 140 PLUS 601404500 позволяет выполнять прямой и фигурный распил заготовок из различного материала. Модель оснащена мощным 750-ваттным двигателем, что позволяет пилить цветной металл толщиной до 35 мм, стальные листы — до 10 мм. Специальная сенсорная система активации подсветки рабочей зоны включается автоматически при перемещении инструмента, что обеспечивает отличную видимость участка распиловки еще до начала работы. VTC-электроника подразумевает наличие электронной регулировки оборотов, удобной пусковой автоматики и поддержания количества оборотов под нагрузкой.



























































































































































