







Cuptor cu microunde Gorenje MO23A4X
| Adincimea | 37.8 cm |
| Bip de oprire | da |
| Blocare pentru copii | da |
| Căptușeală interioară a camerei | Smalț |
| Ceas | da |
| Comutatoare de control | electronic |
| Culoarea | argint |
| Culoarea carcasei | argint |
| Culoarea ușii | negru |
| Deschiderea ușii | Buton |
| Diametrul paletului | 270 mm |
| Greutatea | 14.2 kg |
| Iluminare din spate a camerei | da |
| Inaltimea | 28.8 cm |
| Latimea | 49.8 cm |
| Numărul de niveluri de putere | 5 |
| Numărul de programe de gătit | 11 |
| Programe de lucru | microunde, grătar |
| Puterea cuptorului cu microunde | 800 W |
| Puterea grătarului | 1000 W |
| Tip de instalatie | De sine stătător |
| Tip grătar | Cuarţ |
| Tipul ușii | Cu balamale |
| Volumul camerei | 23 l |
| Tip | grătar |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la furnizor GORENJE. Gigant sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, oferte speciale, bonuri și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a internet-megamarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru cumpărături!













































































































































