



Cuptor cu microunde LG MB65R95DIS
| Acoperire antibacterian: | Da |
| Adincimea | 37.9 cm |
| Bip de oprire | da |
| Blocare pentru copii | da |
| Căptușeală interioară a camerei | Smalț |
| Ceas | da |
| Comutatoare de control | Atingere |
| Culoarea | negru |
| Culoarea carcasei | negru |
| Culoarea ușii | negru |
| Deschiderea ușii | mânerul ușilor |
| Diametrul paletului | 292 mm |
| Greutatea | 9.8 kg |
| Iluminare din spate a camerei | da |
| Inaltimea | 27.2 cm |
| Latimea | 47.6 cm |
| Numărul de programe de gătit | 28 |
| Performanță și energie | Smart Inverter |
| Programe de lucru | microunde, grătar |
| Puterea cuptorului cu microunde | 1150 W |
| Puterea grătarului | 900 W |
| Tip de instalatie | De sine stătător |
| Tip grătar | Cuarţ |
| Tipul ușii | Cu balamale |
| Volumul camerei | 25 l |
| Tip | grătar |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la producător LG. Hyper sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, oferte speciale, bonuri și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a online-magazinului Tshop.md. Vă mulțumim pentru încredere!












































































































































