
Cuptor cu microunde Gorenje MO4250CLB
| Acoperire antibacterian: | Nu |
| Adincimea | 36.1 cm |
| Bip de oprire | da |
| Căptușeală interioară a camerei | Smalț |
| Ceas | nu |
| Comutatoare de control | mecanic rotativ |
| Culoarea | negru |
| Culoarea carcasei | negru |
| Culoarea ușii | negru |
| Deschiderea ușii | mânerul ușilor |
| Diametrul paletului | 245 mm |
| Gratar de jos | nu |
| Greutatea | 12.2 kg |
| Iluminare din spate a camerei | da |
| Inaltimea | 28.9 cm |
| Latimea | 45.5 cm |
| Numărul de niveluri de putere | 5 |
| Numărul de programe de gătit | 3 |
| Performanță și energie | nu |
| Programe de lucru | microunde, grătar |
| Puterea cuptorului cu microunde | 700 W |
| Puterea grătarului | 800 W |
| Tip de instalatie | De sine stătător |
| Tip grătar | Cuarţ |
| Tipul ușii | Cu balamale |
| Volumul camerei | 20 l |
| Tip | grătar |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Excelentă calitate și garanție oficială de la producător GORENJE. Imens sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
De asemenea posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, oferte speciale, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a online magazinului Tshop.md. Vă mulțumim pentru încredere!













































































































































